Často kladené otázky

Fotografování svateb

se věnujeme více než čtvrt století. Víme, že svatební den je v životě lidí vážnou událostí a vyžaduje přípravu nejen Vás, snoubenců, ale také nás, svatebních fotografů. Jsme profesionálové a každé svatbě věnujeme profesionální přístup a pečlivost. Jsme rádi, pokud si najdete čas na informační schůzku, na které společně spojíme Vaše přání a představy k Vaší plné spokojenosti. Všichni naši fotografové mají mnoholetou praxi, jsou vyučeni v oboru a jsou stálými zaměstnanci firmy FOTO - VIDRNA. Níže, jak doufáme, najdete stručné odpovědi na velmi často kladené otázky.

Fotografická technika

Víme, že hezkou svatební fotografii nedělá jen kvalitní přístroj, ale jsme přesvědčeni, že špičková technika kvalitě fotografie významně pomáhá. Proto pracujeme s nejnovější profesionální technikou firmy NIKON spolu s originálními, vysoce světelnými objektivy Nikkor nezbytnými  pro fotografování v místech se špatnými světelnými podmínkami. A pokud projevíte zájem o svatební fotografie z ateliéru, jsme připraveni také...

Technika zpracování barevné fotografie

Proto, abychom Vám, našim zákazníkům  mohli  zaručit  také  kvalitní, svatební "papírové" fotografie a nebyli jsme vázani na dodavatele dalších firem, zpracováváme snímky na vlastním zpracovatelském zařízení. Pokud potřebujete fotografie větší i zde jsme připraveni Vám vyhovět.

Počítačové zpracování

Na dokonalé zpracování Vašich fotografií používáme profesionální kalibrované monitory EIZO a výkonné grafické editory, které umožňují splnění téměř každého Vašeho přání. Máme také vlastní servery a velká disková úložiště, proto nám ke zpracování můžete zasílat i Vámi nafocené svatební fotografie bez obav. Rádi Vám je rychle zpracujeme za výhodné ceny.

Video

Stále více snoubenců si uvědomuje, že "pohybující" se obrázky jsou hezkou památkou na celý život. V kombinaci s námi nabízenými fotoslužbami je video Vašeho svatebního dne snadno dostupné.
Pro tuto činnost používáme kvalitní střihový software a vzhledem k poptávce po záznamu ve vysokém rozlišení HD používáme profesionální videokameru SONY, která umožňuje snímání v rozlišení SD, HD, ale i FULL HD. Následně Vám záznam s Vaší svatbou předáme nejčastěji jako soubor např. MP4 na flash disku. 

Osobní přístup, místa konání svatebních obřadů.

Jsme schopni vyfotografovat Vaši svatbu kdekoliv na území ČR, po dohodě i v zahraničí. Vždy se snažíme s Vámi, snoubenci, projednat fotografování, či natáčení do nejmenších  podrobností, protože víme, že ne každý stojí před objektivem denně a my jen velmi neradi odevzdáváme svatební fotografie bez úsměvu... 
Včasný příjezd bez starostí pro Vás považujeme za samozřejmost, stejně jako skutečnost, že Vás pokaždé asi týden před Vaší svatbou kontaktujeme a sdělíme číslo mobilního telefonu fotografa, abyste mohli být ve spojení. Nejčastějšími lokalitami ve kterých fotografujeme svatby, jsou Kolín, zámek Kačina, Kutná Hora, Chrám Svaté Barbory, Vlašský dvůr, Zruč nad Sázavou, Poděbrady, Nymburk, Chlumec nad Cidlinou, Libeňský Zámeček v Praze, Viniční altán v Praze, Staroměstská radnice, Novoměstská radnice, ale také Břevnovský klášter, Konopiště, Jemniště, Vlašim, Sázava, Uhlířské Janovice, Zásmuky, Český Šternberk, Komorní Hrádek, a dále také Čáslav, Kostelec nad Černými lesy, Průhonice, hotel SEN, Senohraby a další.

Termíny dodání, doba archivace.

Termíny dodání řešíme se snoubenci vždy individuálně. Každá věc i služba potřebuje ke kvalitnímu zpracování odpovídající čas, nebo větší počet osob, které rychlé a kvalitní zpracování zajistí. A to stojí samozřejmě peníze. Naše standardní doba dodání je do 5 pracovních dnů. Ceny za fotografické služby najdete v sekci ceník. Ceny za expresní dodávky jsou vždy stanoveny po vzájemné dohodě. Fotografie z Vaší svatby archivujeme po dobu jednoho roku od dne konání svatby. Vaše svatební video archivujeme v našich systémech 10 pracovních dní od konání svatby. V této době lze na přání udělat úpravy dle přání zákazníka. Po této době je možné zajistit pouze zhotovení kopie zákazníkovi a to výhradně ze zákazníkem dodaného originálu, který byl klientovi  předán.
VŠECHNY FOTOGRAFIE KTERÉ VÁM PŘEDÁME, JSOU UPRAVENY. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJEME.

Vysvětlivky k ceníku.

Je nám jasné, že řada z Vás, snoubenců si  nyní klade otázku typu, proč jsou ceny orientační, co když nespadám do žádné z ceníkových kategorií - 1,2,3,4 atp.. Nebo  pokud požadujete kombinaci různých formátů fotografií, či videa např.  pro rodiče, kolik budou stát ap. Nechceme žádného z Vás řadit do žádné "cenové kategorie" či "balíčku". Nechceme ani, abyste z našich stránek odešli s pocitem, že jste "nezařaditelní". Záleží nám na každém z Vás! 
A jsme si jisti, že po projevení Vašich přání nalezneme společně řešení.
Ceník za svatební fotografie jsme se snažili vytvořit co nejpřehlednější, bez skrytých položek a bez dalších příplatků. Proto také s každým z Vás uzavíráme písemnou smlouvu se zárukou, kde jsou do detailů zapsány Vaše požadavky a vždy je v této smlouvě vyznačena celková konečná cena.

Vaše svatební webová galerie - Vaše svatební foto "On-line"

Abychom Vám usnadnili přiobjednávku Vašich svatebních fotografií, nebo pokud budete chtít ukázat své svatební fotografie svým přátelům a známým,  umístíme Vaše svatební fotografie na naše webové stránky do sekce ZDARMA po dobu 30 ti dnů. 

Vaše galerie je neveřejná, přístupové heslo Vám sdělíme obvykle formou SMS zprávy. Vaše svatební fotografie naleznete v sekci "fotografie on-line" umístěné v horní části našich stránek. Z této galerie si můžete své fotografie pohodlně objednat on-line v libovolném formátu za velmi, velmi výhodné ceny. (Ceny platí pouze tehdy, pokud jsou fotografie objednány z této webové galerie!!) Heslo obdržíte při předání fotografií a to formou SMS. 
Tato služba je na přání a po dobu 30 dnů je bezplatná. Pokud nepožádáte o placené prodloužení, bude galerie po 30ti dnech smazána.