Video

Váš "svatební den" je dnem, který si jistě rádi připomenete. Je neopakovatelný a vždy je originálem. Rozhodnete-li se zachovat si tento den na památku, nebo ho chcete věnovat jako dárek svým nejbližším pro připomenutí toho "svého svatebního dne" je svatební video tím správným dárkem. 
Obvyklým dotazem při prvním kontaktu s námi, kteří tyto okamžiky zachycují je dotaz na cenu. Ano rozumíme tomu. Pokud však je pro případnou objednávku rozhodující pouze otázka ceny, nečtěte prosím dále a použijte služeb někoho jiného.

Dalším z dotazů při schůzce se snoubenci je mimo dalších jiné i dotaz jak dlouhé bude objednané video. To závisí na mnoha okolnostech, od typu svatebního obřadu  /církevní bývá mnohem delší než obřad civilní / přes objednanou službu - orientační ceník najdete v sekci "Ceník" a samozřejmě zde hraje roli i přání snoubenců. 
Je důležité si uvědomit, že např. tříhodinová přítomnost kameramana  automaticky neznamená tříhodinový film. Snažíme se o to, aby zhotovené video nebylo nudné, aby bylo skutečným, pestrým a pokud možno poutavým dokumentem toho "Vašeho" svatebního dne. 

O natáčení svatebního dne je potřeba mít spoustu informací. Je třeba vědět jak velký rozsah budete požadovat, kde se bude svatba konat - svatba v kostele,  je obvykle delší než svatba, která se koná například na obecním úřadě. Je důležité vědět kolik Vás na svatbě bude, ale také třeba i to, zda máte pro svůj svatební den připraven třeba malý bodový scénář, nebo představu, jak by ve výsledku mělo video vypadat. 

Výběr fotografií do Vašeho svatebního videa je také jednou z věcí, která výsledek výrazně ovlivní. Nejen Vy jako budoucí novomanželé se totiž na výsledku podílíte. Ale pouze Vy rozhodujete o tom, zda si objednáte pro fotografování Vaší svatby fotografa "kamaráda" či strýčka, který má opravdu "dost drahý digitál"....  :-) Ptáte se jak tyto věci souvisí s natáčením Vaší svatby? Odpovíme Vám protiotázkou, ví tento fotograf o tom kam se postavit, aby "nepřekážel" ??  Ví, že nemá být hlučný?  Ví, jak obřad probíhá, aby si nemusel říkat podruhé o polibek? Propásne-li okamžik výměny snubních prstenů, těžko donutíte oddávajícího, aby tuto výměnu opakoval...  

U videozáznamu, který je tvořen "za chodu" nelze zpravidla věci opakovat a i sebetišší věta nezkušené osoby, která stojí vedle kameramana může toto video pokazit... Předchozí řádky byly napsány po zkušenostech jak s kameramany tak i svatebními fotografy, kteří neměli s fotografováním či filmováním svatby žádné, nebo minimální zkušenosti. Je třeba si uvědomit, že svatba přináší i jisté vypětí a vyžaduje naprosté soustředění. Proto si Vám doporučujeme před Vaší svatbou alespoň krátkou informační schůzku. Pokud si s sebou přinesete i konkretní představu o tom, jak by mělo Vaše svatební video vypadat (věnujte tomu prosím pozornost) odejdete od nás z naprosto přesným bodovým scénářem a cenovou kalkulací. 

V případě, že požadujete jinou hudbu, než nabízenou, je třeba počítat s poplatkem společnosti OSA. V sekci CENÍK najdete orientační ceny našich služeb. Svatby natáčíme standardně v FULL HD, nebo HD rozlišení. Bude dražší o medium flash disk. Ale výsledek, ten předčí Vaše očekávání. Je samozřejmé, že nastanou situace kdy si přejete doplnit ten "Váš" videozáznam o něco "navíc", ale nechcete proto nutně objednávat službu dražší. Vždy se Vám pokusíme vyhovět a nakombinovat služby i cenu tak, abychom Vašim představám vyhověli.