Fotogalerie

Vítejte v naší svatební fotogalerii. Na naší minulé svatební prezentaci jsme se přesvědčili, že příliš velké množství fotografií je spíše na škodu. Kdo by se tím probíral, že? :-)

Ale vážně, pokud si budete přát vidět námi vytvořené svatební fotografie, máme pro Vás připravena svatební alba s ukázkami našich prací.
Tato svatební alba Vám rádi ukážeme při naší předsvatební osobní schůzce. Na této schůzce otevřeně vyjádřete svá přání, nebo představy. Pokusíme se jim vyhovět. A nezapomeňte se zeptat na akční nabídky, a to i tehdy, pokud zrovna žádná akce neprobíhá. Co kdyby se nějaká připravovala, že?

V této svatební fotogalerii Vám nabízíme menší ukázku fotografií s přáním, abyste zde našli inspiraci a také jistotu, že svatební fotografie, které Vám nafotí náš svatební fotograf, mohou být krásnou vzpomínkou na Váš svatební den. 


Je samozřejmé, že fotografií ze svateb máme podstatně více, než jsme Vám ukázali. Ale také jich spoustu ukázat nechceme, protože se vždy snažíme o to, aby svatby, které fotografujeme byly alespoň trochu jiné. Záleží to ale hlavně na Vás, kolik času nám na focení dáte, s jakou náladou na něj přijdete a také na důvěře kterou svatební fotograf nutně potřebuje k tomu, aby byl výsledek krásný..