Zprávy ze svatebního světa

Nebyl nalezen žádný článek


S plánováním, ale zejména fotografováním svatebních obřadů, s jejich průběhem a děním na něm máme za léta našeho působení jako svatební fotograf opravdu velmi mnoho zkušeností. Zkušeností Společně.. FOTO VIDRNA KOLÍN

dobrých i špatných, veselých i smutných, zkušeností ze svateb malých i velkých, skromných i okázalých. Vždy však záleží na tom, zda si opravdu chcete Váš svatební den užít. 

Nikdy nechtějte být organizátory svého svatebního dne!
Věřte, že se svatební den, který organizujete jako ženich či nevěsta s minutovníkem v ruce, většinou nikdy příliš nevydaří.
U svatebního dne ale opravdu nezáleží na tom, jaký máte rozpočet, ale na tom s jakou náladou a pohodou k němu přistoupíte. Dobře si ho proto naplánujte. Nejlépe společně s těmi, kterým záleží na tom, aby se Vám vyvedl nejen Váš svatební den, ale celý život, tedy obvykle s Vašimi rodiči.
Jsme přesvědčeni, že právě oni jsou Ti, kteří Vám mohou pomoci nejvíce.
Vážení snoubenci, přejeme Vám, abyste si svůj svatební den opravdu krásně užili a svůj společný život prožili ve zdraví a shodě a své svatební fotografie nebo video od nás si prohlíželi často a rádi. Jsou totiž tím jediným, co Vám bude Váš svatební den připomínat.