Vítejte,

na stránce kde si můžete prohlédnout a on-line objednat fotografie z Vašich akcí jako například:
Maturitní plesy, svatby, firemní teambuildingové akce, eventové akce, maškarní plesy, dětské karnevaly, kongresy, semináře, školení, family day, či jiné námi fotografované reportáže za pomoci vstupního kódu, (hesla) který jste od nás obdrželi pomocí SMS zprávy, informačního letáku nebo osobně. 

Pokud jste byli na tuto stránku přesměrováni některou z našich dalších aplikací, vložte prosím do přihlašovacího okna ještě jednou heslo
Zobrazí se Vám Vaše fotografie, s ochraným vodoznakem, který ale na objednaných fotografiích samozřejmě není. Jsou zde také informace o cené fotografií a to včetně jistých zvýhodnění (nad 100ks) Své fotografie můžete libovolně prohlížet a také zvětšovat.
Pokud si chcete fotografie objednat, stiskněte tlačítko "Objednat fotografie"

Načtení objednávkového systému může trvat s ohledem na množství fotografií a rychlosti internetového spojení i několik minut. Poté co se objednávkový systém načte (šedý panel s možností nastavení ks,velikosti atd.) již pokračujte dle instrukcí systému.

V šedém pruhu můžete - pro všechny fotografie najednou - zvolit formát fotografií, povrch - lesk nebo pololesk, umístění (doporučujeme neměnit) a počet fotografií (doporučujeme neměnit, pokud nechcete všechny vícekrát)


Upozornění :

Pokud jste ve fotogalerii kde jsou fotografie zhotovené námi / EVENTY, SVATBY, Karnevaly, či plesy atp./ lze si vybrat pouze ty, které si přejete. Lze postupovat dvěma způsoby.

 

Při větším množství fotografií v galerii (150ks a více) doporučujeme nastavit v horním šedém pruhu počet kusů na 0 (nula). Poté si označíte u Vámi vybraných fotografií počet kusů a velikost, kterou si objednáváte.  ( DOPORUČUJEME  !!  )  
Doba načtení objednávky je závislá na kvalitě internetového připojení a může trvat i několik minut !! 

Níže dále najdete miniatury svých fotografií s možností změnit ještě parametry jednotlivých fotografií. V dolní části se Vám červeně zobrazuje průběžná celková cena. Pak pokračujte dle instrukcí fotosběrny.

Na konci procesu zvolte dopravu - zde platí, že u opakujících se akcí (např.taneční) můžete fotografie převzít a zaplatit hotově na místě konání, v dalších případech lze fotografie převzít na našem výdejním místě, prodejně FOTO VIDRNA, Husova 111, 280 00 Kolín 1. (Proti České Spořitelně) V případě, že zvolíte zaslání vybraným typem dopravy, bude Vám tato připočtena.