Ceník

Níže uvedený ceník je orientační. Chceme našim snoubencům vždy vyhovět a cenu upravit dle jejich představ. Nikomu nechceme nutit žádné sady nebo balíčky, ale pro představu o ceně se nám tento způsob osvědčil. S našimi snoubenci pokaždé sepisujeme písemnou objednávku, kde je vždy celková cena uvedena stejně tak, jako služby, nebo dohodnuté akční nabídky nebo slevy. Při uzavírání písemné smlouvy požadujeme zálohu ve výši do 50% celkové ceny. (Dle rozsahu služeb.)

Vážíme si důvěry, kterou nám prokazujete při objednávce našich služeb. Proto Vám při předávání Vašeho DVD s fotografiemi pošleme formou SMS vstupní kód do fotogalerie, ve které si Vaše fotografie můžete prohlížet, ale hlavně také online objednat, za velmi velmi výhodné ceny!!
Mohou si je takto objednat také Ti, kterým sdělíte heslo. My se postaráme také o rychlé doručení těchto fotografií na adresu, kterou uvedou při objednávce.

Upozorňujeme, že fotografie archivujeme od předání zákazníkovi 1 rok. Myslíme také na Ty z Vás, kteří chcete využít služeb FOTO a VIDEO současně. Při této kombinaci služeb dosáhnete výrazných slev. (Bližší info výhradně po osobní schůzce)
Naše ceníky foto a video služeb jsou jednoduché a přehledné, abyste naše ceny mohli porovnat s konkurenčními. Pokud Vám není cokoliv z ceníku jasné, kontaktujte nás. 

 Ceník svatební fotografie                                                                      platný od 1.1.2021

Svatební foto      "Obřad"                        F1

Tato cenově výhodná svatební sada je vhodná pouze pro zachycení obřadu a skupinových fotografií před úřadem. V 
ceně této sady obdržíte DVD s minimálně 50ks upravených fotografií a to v plném rozlišení, ve  graficky zpracovaném obalu. Vaše svatební fotografie můžeme umístit na přání na naše webové stránky, pod heslem. (zpoplatněno,hesla obdržíte formou SMS) V ceně není započítáno cestovné.  Časová náročnost cca 70 minut.


 


Cena:                                                    3.400,- Kč

 

Svatební foto      "Obřad + park"                 F2

Žádaná sada fotografií, kde obdržíte přibližně 100 ks upravených fotografií v plném rozlišení 
na flash disk nebo DVD. Vaše svatební fotografie umístíme na přání na naše webové stránky, pod heslem. (Zpoplatněno, heslo obdržíte formou SMS) 
Tato svatební sada je vhodná k zachycení svatebního obřadu obvykle již od příjezdu, dále gratulace novomanželům, skupinové fotografie s novomanžely před místem konání svatby a dále portrétní a aranžované fotografie novomanželů popř. svatebních hostů např. v parku.  V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost cca 120 minut.

Cena:                                                         6.900,- Kč    

     

Svatební foto      "Půlden"                      F3

Tato sada se hodí pro zachycení podstatné části svatebního dne
obvykle od ranních příprav v místě bydliště přes příjezd na radnici, obřad, gratulace, skupinové foto před radnicí, dále aranžované fotografie např. v parku, zachycení začátku oslav se slavnostním přípitkem, a  zakončena je většinou konzumací společné polévky novomanžely, popř. prvním tancem.
Obsahuje přibližně 180 ks upravených fotografií v plném rozlišení na DVD. (Flash disk.zpoplatněn) Vaše svatební fotografie umístíme na přání na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS).V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost cca 6 hodin.

 

Cena:                                                    8.500,- Kč

 

Svatební foto      "Celý den"                        F4

Tato svatební sada obsahuje přibližně 400+ ks upravených fotografií v plném rozlišení na DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Je vhodná pro zachycení celého svatebního dne od ranních příprav v místě bydlště, vítání svatebních hostů, zdobení aut, strojení nevěsty, příjezd na radnici, obřad, gratulace, skupinové foto před radnicí, fotografie v exteriéru atp. Dále zachycení svatebních zvyklostí, hostinu, přípitek, společnou polévku, společný tanec, krájení dortu, hod svatební kyticí a dále až do dohodnutých večerních hodin.
Vaše svatební fotografie umístíme na přání na naše webové stránky, pod heslem. (Obdržíte formou SMS). V ceně není započítáno cestovné. Časová náročnost cca 9 hodin.(nebo dohodou)

Cena:                                                          11.900,- Kč

     

Doplňkové fotoslužby

   

Papírové fotografie ke stolu

30 ks foto formát 13x18 cm. 
Tuto službu lze objednat pouze jako doplňkovou službu k některé z hlavních služeb označených v tomto ceníku jako F2 - F4  Slouží jako ukázka fotografií ostatním svatebním hostům. Fotografie jsou vyráběny termosublimační technologií. Ceny včetně dopravy.


Cena:                                                      900,- Kč

 

Další fotograf na svatbě

Pokud chcete skutečně zachytit slavnostní atmosféru Vašeho svatebního dne, uvažujte o objednání dalšího svatebního fotografa. Z Vaší svatby budete mít více rozličných záběrů a pohledů a nepochybně budou zachyceny i momenty, o kterých jste neměli ani tušení. Služba je obvykle doporučována k větším, nebo celodenním svatbám. Konečná cena včetně dopravy. Třetí fotograf - cena dohodou.

Cena:                                                          3.500,- Kč

Čekací doba fotografa na svatbě

Pokud zákazník objedná např. službu s rozsahem práce 2 hodiny a požaduje, aby byla zachycena také událost mimo tento čas, je účtován čekací čas. Příklad: klient požaduje službu v rozsahu 90 minut  počtu 120 ks fotografií a začátek svatebního obřadu je v 11.00 hodin dopoledne.
Požaduje však nafotografování novomanželů, s odpoledním překvapením, které je naplánováno na 15.30 hodin. V tomto případě je účtována čekací doba 3 hodiny, tzn. je účtováno 2700,- Kč. Protože zákazník tyto fotografie nepožaduje zhotovit nad rámec jím objednaných ks fotografií je k jeho sadě účtován pouze tento příplatek.


Cena za hodinu:                                      900,- Kč

 

Svatební fotokniha

Fotokniha je moderním fotoalbem, které můžete mít ke svému svatebnímu albu s fotografiemi jako dárek pro své blízké. Vyrábí se v různých formátech s různým počtem fotografií a obvykle s tvrdými deskami. (Ne jako sešit) Fotoknihu Vám rádi za malý poplatek sestavíme, a předáme. Na přání ji zabalíme a pošleme na Vámi udanou adresu.
Bližší info o fotoknihách najdete ZDE.

Ceny fotoknih (tuhé desky) začínají od:         650,- Kč

     

Webová fotogalerie

  Svatební foto nad objednávku
Cena za měsíc:                                       300,- Kč   Cena:                                                        dohodou
     

Ceník svatebního videa

   

Svatební video      "Obřad"                     V1

Nejlevnější varianta. Zachycení příjezdu svatebčanů před místo konání obřadu a samotný obřad se zachycením vycházejících manželů... Minimální úpravy, v základu bez hudby, fotografií i titulků. V ceně obdržíte 2ks DVD v graficky zpracovaném obalu. U požadavku na zápis na BLUE RAY disk nutno přičíst cenu média. V ceně není započítáno cestovné.  Časová náročnost cca 45 minut.

Cena:                                                    2.000,- Kč

 

Svatební video     "Obřad + park"                V2

Záznam příjezdu k úřadu, obřad včetně gratulací a zachycení veškerého dění před úřadem. Poté natočení "videoprocházky" a fotografování v parku atp. Sestříháno a doplněno úvodními titulky,popř. vložení fotografií z dětství.
V ceně 2ks DVD včetně graficky zpracovaného obalu. U požadavku na zápis na BLUE RAY disk nutno přičíst cenu média. 
V ceně není započítáno cestovné.  Časová náročnost cca 90 minut.

Cena:                                                             3.900,- Kč

     

Svatební video     "Půlden"                     V3

Toto svatební video se hodí pro zachycení podstatné části svatebního dne obvykle od ranních příprav v místě bydliště přes příjezd na radnici, obřad, gratulace, skupinové foto před radnicí, dále aranžované fotografie např. v parku, tzv. "videoprocházka", zachycení začátku oslav se slavnostním přípitkem, a zakončeno je většinou prvním společným tancem.
V ceně 2ks DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Vše sestříháno, podbarveno hudbou a proloženo fotografiemi z dětství včetně úvodního titulku. U požadavku na zápis na BLUE RAY disk nutno přičíst cenu média. V ceně není započítáno cestovné. 
Časová náročnost cca 5 hodin.Cena:                                                   7.500,- Kč
 

 

Svatební video      "Celý den"                      V4

Celkový  průřez svatebním dnem. Od raních příprav u ženicha a evěsty holič, květiny,zdobení aut / přes odchod z domu, obřad,dění před radnicí či kostelem,cestu na slavnostní hostinu, "videoprocházku", oběd novomanželů, krájení dortu, odpolední kávu, házení svatební kytice, nebo zachycení dalších svatebních zvyků, první tanec novomanželů, až do večerních hodin. Obvykle je po dohodě se snoubenci sestaven scénář, obsahující hlavní body tohoto významného dne.
V ceně 2ks DVD, ve graficky zpracovaném obalu. Vše sestříháno, podbarveno hudbou a proloženo fotografiemi z dětství včetně úvodního titulku. U požadavku na zápis na BLUE RAY disk nutno přičíst cenu média. V ceně není započítáno cestovné. 
Časová náročnost cca 8 - 10 hodin.

Cena:                                                       10.900,- Kč

Cena dopravy:                                    11,-Kč/km      

Informace ke svatebnímu videu.

Cena za zhotovení svatebního videa je přesně stanovena vždy až po osobní schůzce a závisí na požadavcích Vás, zákazníků. Odvíjí se od časové náročnosti na kameramana, čekací dobu, dopravu a zejména na následných požadavcích na zpracování - střih, vkládání hudby, /navýšení o poplatek OSA/ fotografií, titulcích, grafice do videa a podobně.

Upozornění: Videoreportáž archivujeme po předání zákazníkovi pouze 10 pracovních dní. Po této době již nelze videozáznam získat. 
Dodací lhůta dohodou, nejdéle však do 14 dnů od svatebního obřadu. Veškeré ceny uvedené v tomto ceníku jsou v CZK a zahrnují DPH
Podrobné informace o objednávkách, podmínky, slevy a další svatební informace naleznete ZDE